Furkan Halı Yıkama Fabrikası 2004 Yılında  İstanbul Beylikdüzü ilçesinde 1500 M² kapalı alan üzerine kurulmuş halı ve çamaşır yıkama adı altında faaliyet göstermektedir. Tesis 2004 yılından itibaren hızla büyümeye devam ederek bugünlere siz değerli müşteri portföyü sayesinde ulaşmıştır. Tesis teknolojinin gelişmesiyle birlikte teknolojinin modern ve iş gücünün artışıyla halı yıkamada hızlı adımlar ve seri hizmet anlayışıyla müşterilerine hitap etmektedir.

Furkan Halı Yıkama Fabrikasında 12 fırçalı tam otomatik makine, Hav alma , Toz alma, halı sıkma , kurutma  ve paketleme alanlarından oluşan 6 farklı bölümle faaliyet göstermektedir.  Tesisimizde Kullanılan Era 111 ve Eczacı başı ürünleriyle halkın beğenisini kazanmış ve sağlıklı halı yıkama konusunda bir çok ilke  imza atmıştır. Aynı zamanda tesisimizi dilediğiniz zaman ücretsiz servislerimizle ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Politikamız olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kendi bünyesinde gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Call Now ButtonŞimdi Ara Bilgi AL!