Hemen AraWhatsapp İletişim

Beylikdüzü Halı Yıkama

Furkan Halı Yıkama

Halı yıkama işlemleri gün geçtikçe artan ve bu artışın temizlik üzerinde olumsuz etkileri gün geçtikçe  müşteriler üzerindeki etkilerini artırmaktadır. Halı yıkama sektörü hem rekabet hemde rağbet acısından büyük bir önem taşımaktadır. Bizler Furkan Halı Yıkama olarak rekabetti ortadan kaldıran rağbette cevap veren müşterilerin görüş ve önerileriyle harekette geçen bir lokasyondur. Beylikdüzü ve çevresinde büyük bir önem arz eden Furkan Halı Yıkama, halı yıkama sektöründeki başarısı ile günden günü büyüyerek ailesini genişletmektedir. Sizlerde halı yıkama konusunda uzmanlaşmış tecrübe ve kaliteye dayanmış bir ortamda halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

 Beylikdüzü halı yıkama ile hem çevresel hemde elektronik ortam üzerinde ilk basamaklarda yerimizi almaktayız. Halı yıkamada temizlik kadarda müşteri memnuniyetini de dikkate alarak hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemekteyiz. Teknolojinin gelişmesi ile müşterilerine farklı seçimler sunarak yıkanan her halının müşteri isteği üzerine kendi halısı için ( yıkama, kurutma, paketleme, kalite kontrol vs.) kısa video hazırlanır ve müşterilerimize iletilir.

Tüm halı çeşitleriniz fabrikamızda farklı optimizasyon teknikleri ile yıkanmaktadır. Her halı kendi cinsine göre ayrıştırılır ve yıkama işlemine tabi tutulur.

Halı Yıkama İşlemi Ne Şartlar Altından Gerçekleşir ?

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren 2 saat içerisinden bölge servisleri tarafından adresiniz kapınızdan teslim alınır. Kapıya gelen ekibimiz halıları cinsine ve m² göre fiyatlandırılır. Kapınızdan alınan halılar fabrikamıza ulaştıktan sonra ayrıştırılır ve tozu alınır ve lekeler için özel olarak hazırlanmış ilaçlar ile müdahale edilir. Ardından tam otomatik makinalarla bitkisel özlü ürünler kullanarak yıkama işlemi yapılır.

Halı Yıkama İşlemi

Beylikdüzü halı yıkama olarak tam teşekküllü fabrikamızda tam otomatik makinelerle halı yıkama işlemleri sorunsuz yerine getirilir. Başta beylikdüzü ve çevresi olmak üzere bir çok bölgeye ücretsiz servis ağı ile hizmet vermekteyiz. Halılarınız era111 ve eczacı başı ürünleri ile doğal bitki özlü ürünlerle üretilmiş şampuanlarla yıkama işlemlerini itinalı bir şekilde yerine getirilir.  Sizlerde halı yıkama konusunda deneyim sahibi olmuş köklü bir halı yıkama şirketi ile çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Halı Yıkama Aşamaları Nelerdir ?

 1. Numaralandırma : Numaralandırma işlemi her halı için yapılması zorunlu olan üzerinde müşteri bilgilerinin yer aldığı bar-kodlama sistemidir. Bunun yapılmasının nedeni halıların kaybolması veya karışmasını önler.
 2. İlaçlama: İlaçlama sistemi : Sadece evde hayvan besleyen müşteriler için uygulanmaktadır. Buradaki amaç halıda bulunan bakterileri öldürmek ve halılardan uzaklaştırmak. Hiç bir şekilde ve aşamada diğer halılar ile karıştırılmaz.
 3. Toz Alma : Halılarınız yıkama öncesi ve yıkama sonrası toz alma işlemleri ile tozu alınır. Buradaki amaç halılarınızın yıkama öncesinden yıkama işlemine kadar daha verimli sonuçlar için yapılmasını sağlamak
 4. Yıkama İşlemi : Yıkama işlemleri : yukarıda bahsettiğim gibi ve videoda da görüldüğü  şekilde yapılmaktadır.
 5. Durulama ve Sıkma : Halılar yıkama bitimine doğru bol su ile durulanır ardından vernel ve diğer kokulu ürünlerle halıdaki köpürmeler azaltılır ve yeniden bol su ile durulanır. Bu işlemin ardından halılar boru tipi halı sıkma makinelerinde 1200 devir ile %98 oranında kurutulur.
 6. Havalandırma İşlemi :  Yıkama işlemlerinin son noktası havalandırma ve kurutma işlemidir. Kapalı kurutma sahasına getirilen halılar 12 saatlik zaman dilimi içinde kurutularak hazır aşamaya getirilir.

Halı  Yıkama Kalite Kontrol & Toz Alma

Halılarınız bitim aşamasına doğru adım adım ilerlerken son nokta olarak kalite kontrol işleminden geçer. Kalite kontrol işlemi sırasında halılarda çıkmayan lekeler için yeniden müdahale edilir bu işlem sırasında da çıkmayan halılar özel ilaçlama yapılır ve 1 gün boyunca ilaç halıda bekletilir lekelerin kusması sağlanır ardından 2. kez yıkama işlemine alınır. Diğer halılar içinde toz alma işlemi yapılır herhangi bir problem ile karşı karşıya kalınmadığı sürece halılar kalite kontrolden geçer ve müşteriye teslim edilmek üzere raflara konulur.  Beylikdüzü halı yıkama doğru yerde doğru zamanda uzman kişilerle halı yıkama işlemini sürdürmektedir. Sizlerde halı yıkama işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

 

Keşke Demeden Önce Bizi Arayın. Halılarınız Bizimle İlk Günkü Kadar Temiz ve Işıl Işıl

Furkan Halı Yıkama Olarak Diğer Hizmetlerimiz

Furkan Halı Yıkama olarak bir çok konu ve alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için çalışmaktayız.

 • Koltuk yıkama
 • Yatak yıkama
 • Perde Yıkama
 • Zebra & Stor perde yıkama
 • Yorgan & Battaniye yıkama
 • Daire temizliği
 • Merdiven Temizliği
 • Villa temizliği
 • Böcek ilaçlama
 • Sepetli temizlik hizmetleri
 • Vinç ile dış cephe temizliği
 • Kuru temizleme
 • Yerinde halı yıkama gibi bir çok temizlik alanında uzman ekip ve ekipmanlarla hizmet vermektedir.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir