Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası olarak profesyonel hizmet sağlamaktayız. Halılarınızın evlerde yıkama süreçleri oldukça zorlıdır. Aynı zamanda halıları belirli aralıklarla yıkatmak gerekir. Yıkatılmayan halılarda akarlar ve mikroorganizmalara yuva olur. Mikroorganizmaların yerleşmesi ile halılar bir hastalık kaynağına dönüşür. Özellikle evde küçük çocuğu olanlar, hastası olanlar ve evcil hayvan besleyenler halı temizliğine özellikle dikkat etmelidir. Bu yüzden her evde halıların temizlenme sıklığı değişmektedir.

Eskiden evlerde yıkanan halılar günümüzde halı yıkama fabrikalarında profesyonel teknikler ile yıkanmaktadır. Evde yıkanan halı hiçbir zaman doğru temizlenmeyen halıdır. Her halı su ve sabunla temizlenmez. Halılarını yıkatmak isteyen hanımlar doğru halı yıkama fabrikasını bulmakta zorlanabilirler.

Doğru halı yıkama fabrikasını bulamamak halıların zarar görmesine ve kullanılamaz duruma gelmesine sebep olabilir. Uzun yıllardır sektörde olan Beylikdüzü halı yıkama fabrikası ile müşterilerimize en doğru hizmeti sunmaktayız. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekibimiz ile sektörün lideri konumundayız.
Her halının türü ve isteği farklıdır. Biz firma olarak halıları çok iyi tanımakta ve ona göre yaklaşmaktayız. Halılar türlerine göre yıkama işlemi isterler ve özenle yıkanmayı beklerler. Firma olarak halılarında müşterilerimizin de beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktayız. Sektörün liderlerinden biri olan firmamıza en pahalı ve en nadide halılarınızı dahi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Beylikdüzü Halı Yıkama

Maddi değeri yüksek olan veya aile yadigarı olan nadide halılarınızı aldığımız gibi deformasyona uğratmadan ve tertemiz bir şekilde teslime etmekteyiz. Halıların evlerden taşınma aşamasından başlayarak yıkanma ve teslim aşamalarında her türlü hassasiyeti gösteren bir ekibimiz vardır. Halılarınızı evlerden biz teslim alıp yıkandıktan sonra yine bizler teslim etmekteyiz.

Tüm halı çeşitleriniz fabrikamızda farklı optimizasyon teknikleri ile yıkanmaktadır. Her halı kendi cinsine göre ayrıştırılır ve yıkama işlemine tabi tutulur.

Halı Yıkama İşlemi Ne Şartlar Altından Gerçekleşir ?

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren 2 saat içerisinden bölge servisleri tarafından adresiniz kapınızdan teslim alınır. Kapıya gelen ekibimiz halıları cinsine ve m² göre fiyatlandırılır. Kapınızdan alınan halılar fabrikamıza ulaştıktan sonra ayrıştırılır ve tozu alınır ve lekeler için özel olarak hazırlanmış ilaçlar ile müdahale edilir. Ardından tam otomatik makinalarla bitkisel özlü ürünler kullanarak yıkama işlemi yapılır.

Halı Yıkama İşlemi

Beylikdüzü halı yıkama olarak tam teşekküllü fabrikamızda tam otomatik makinelerle halı yıkama işlemleri sorunsuz yerine getirilir. Başta Beylikdüzü ve çevresi olmak üzere bir çok bölgeye ücretsiz servis ağı ile hizmet vermekteyiz. Halılarınız era111 ve eczacı başı ürünleri ile doğal bitki özlü ürünlerle üretilmiş şampuanlarla yıkama işlemlerini itinalı bir şekilde yerine getirilir.  Sizlerde halı yıkama konusunda deneyim sahibi olmuş köklü bir halı yıkama şirketi ile çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Halı Yıkama Aşamaları Nelerdir ?

 1. Numaralandırma : Numaralandırma işlemi her halı için yapılması zorunlu olan üzerinde müşteri bilgilerinin yer aldığı bar-kodlama sistemidir. Bunun yapılmasının nedeni halıların kaybolması veya karışmasını önler.
 2. İlaçlama: İlaçlama sistemi : Sadece evde hayvan besleyen müşteriler için uygulanmaktadır. Buradaki amaç halıda bulunan bakterileri öldürmek ve halılardan uzaklaştırmak. Hiç bir şekilde ve aşamada diğer halılar ile karıştırılmaz.
 3. Toz Alma : Halılarınız yıkama öncesi ve yıkama sonrası toz alma işlemleri ile tozu alınır. Buradaki amaç halılarınızın yıkama öncesinden yıkama işlemine kadar daha verimli sonuçlar için yapılmasını sağlamak
 4. Yıkama İşlemi : Yıkama işlemleri : yukarıda bahsettiğim gibi ve videoda da görüldüğü  şekilde yapılmaktadır.
 5. Durulama ve Sıkma : Halılar yıkama bitimine doğru bol su ile durulanır ardından vernel ve diğer kokulu ürünlerle halıdaki köpürmeler azaltılır ve yeniden bol su ile durulanır. Bu işlemin ardından halılar boru tipi halı sıkma makinelerinde 1200 devir ile %98 oranında kurutulur.
 6. Havalandırma İşlemi :  Yıkama işlemlerinin son noktası havalandırma ve kurutma işlemidir. Kapalı kurutma sahasına getirilen halılar 12 saatlik zaman dilimi içinde kurutularak hazır aşamaya getirilir.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası sizlere tavsiye ediyor. Bir halı yıkama fabrikasına halılar teslim edilmeden önce o kuruluş hakkında araştırma yapmakta fayda vardır. Bu araştırma en iyi çevredeki insanlara sorarak yapılır. Memnun kalanlar zaten tavsiye edecektir.
Mümkünse halı yıkama işlemlerinin çekildiği videoları izlemek faydalı olacaktır. Beylikdüzü halı yıkama fabrikamız uzun yıların verdiği tecrübe ile geniş bir alanda hizmet vermektedir. Normal bir makine halısından antika bir halıya kadar her türlü halıyı temizleme işlemi yapmaktayız. Halı demek bizler için sorumluluk demektir.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Sorumluluğumuz aldığımız halıları bozmadan ve müşteriyi memnun edecek şekilde geri teslim etmektir. Siz değerli müşterilerimizden beklediğimiz bizlere halılarınızı teslim ederken onlar hakkında bilgi vermenizdir. Halının garantisi var ise yıkama talimatlarını bildirmenizi rica ediyoruz. Ayrıca el yapımı veya özel dokuma bir halı ise bu konu da yetkililerimizi bilgilendirmenizi özellikle istemekteyiz. Biz firma olarak halıları çok iyi tanımaktayız ama bir halının dilinden en iyi sahibi anlamaktadır. Fabrikamızda halılarınız türlerine göre ayrıştırılarak yıkanmaktadır.
Yıkama aşamasında profesyonel halı yıkama makineleri ve özel solüsyonlar kullanılmaktadır. Her halının türüne göre temizleme solüsyonu değişmektedir. Lekeli halılarla detayı bir şekilde ilgilenen ekibimiz öncelikle lekelerin çıkarmaktadır.

Evlerden aldığımız halıların tozunu ve kaba kirini arındırmak için ön işlem uygulanmaktadır. Bu ön işlem halının daha temiz olmasını ve kaba kirinden arındırıldığı için yıkama sonrası daha canlı görünmesini sağlar. Uzun süre yıkanan halılar durulanma esnasında tazyikli su ile köpüğünden arındırılmaktadır.
Tazyik halıları köpüğünden arındırırken diğer taraftan da akarlardan ve mikroorganizmalardan da temizlemektedir. Temizlenen halılar durulama ve kurutma işlemi için özel makinelere alınmaktadır. Bir halının kurutma işlemi en yıkama işlemi kadar önemlidir.

Yeteri kadar kurutulmayan halılarda istenmeyen kokular oluşur. Halı kokusu olarak bilinen bu koku zamanla rutubet kokusuna dönüşebilir. Firmamız kurutma işleminde de her türlü özeni göstermektedir. Halılarınız en iyi şekilde kurutularak ve temiz paketlerle evinize teslim edilmektedir. Paketli bir şekilde teslim ettiğimiz halıları uzun süre açmasanız bile her hangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fiyatları

Beylikdüzü Halı Yıkama Fiyatları; Halı yıkatmanın her zaman çok pahalı olduğu gibi yanlış bir bilgi dolaşmaktadır. Birçok ev hanımı evde halı yıkamanın daha ekonomik olduğunu düşünür. Bu düşünceye maalesef hala inananlar mevcuttur. Evde halı yıkamak için sabun ve su kullanılır. Birçok zaman gereksiz yere harcanan suya fazlasıyla para ödenir.
Sabun ve suya ödenen para kadar halı yıkarken evlerde uygun büyük alanların olmaması ve fazlasıyla verilen emekte vardır. Tüm bunların sonucunda halıların doğru bir şekilde yıkanmaması ve temizlenmemesi durumu ile karşılaşılır. Evlerde yıkanan halılarda çoğu zaman kokular oluşur.

Bunun sebebi halıların sabunla yeteri kadar temizlenmemesidir. Aslına bakılacak olursa evde halı yıkamak daha pahalı bir işlemdir. Biz firma olarak halılarınızın metrekaresini 9TL’ye yıkamaktayız.
Ortalama büyüklükteki bir halıyı metrekaresini 9TL’den yıkadığımız zaman o halının toplamına ödenen paranın karşılığını fazlasıyla almaktasınız. Bu paranın içinde bir halının yıkanma esnasında harcanan suyun ve yıkama solüsyonlarının masrafı, emeği, kurutması, paketlemesi ve eve teslimi vardır.

Evden kirli bir şekilde çıkan halılar birkaç gün içerisinde temiz olarak geri döndüğü zaman ödediğiniz paraya az bile diyebilirsiniz. Sektörde metrekare fiyatını en uyguna yıkayan firmalardan bir tanesiyiz. Bilinmedik yeni firmalar çok yüksek fiyatlara halı yıkayabilirler. Pahalı halı yıkatmak doğru halı yıkatmak anlamı taşımamaktadır. Biz firma olarak hem uygun fiyatlı hem de doğru halı yıkmayı ilke edinmiş bulunmaktayız. Uzun yılların verdiği tecrübe ile çalışan firmamız uygun fiyat anlayışı ile çok geniş bir kesime hizmet vermektedir.

Halı  Yıkama Kalite Kontrol & Toz Alma

Halılarınız bitim aşamasına doğru adım adım ilerlerken son nokta olarak kalite kontrol işleminden geçer. Kalite kontrol işlemi sırasında halılarda çıkmayan lekeler için yeniden müdahale edilir bu işlem sırasında da çıkmayan halılar özel ilaçlama yapılır ve 1 gün boyunca ilaç halıda bekletilir lekelerin kusması sağlanır ardından 2. kez yıkama işlemine alınır. Diğer halılar içinde toz alma işlemi yapılır herhangi bir problem ile karşı karşıya kalınmadığı sürece halılar kalite kontrolden geçer ve müşteriye teslim edilmek üzere raflara konulur.  Beylikdüzü halı yıkama doğru yerde doğru zamanda uzman kişilerle halı yıkama işlemini sürdürmektedir. Sizlerde halı yıkama işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Keşke Demeden Önce Bizi Arayın. Halılarınız Bizimle İlk Günkü Kadar Temiz ve Işıl Işıl

Furkan Halı Yıkama Olarak Diğer Hizmetlerimiz

Furkan Halı Yıkama olarak bir çok konu ve alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için çalışmaktayız.

 • Koltuk yıkama
 • Yatak yıkama
 • Perde Yıkama
 • Zebra & Stor perde yıkama
 • Yorgan & Battaniye yıkama
 • Daire temizliği
 • Merdiven Temizliği
 • Villa temizliği
 • Böcek ilaçlama
 • Sepetli temizlik hizmetleri
 • Vinç ile dış cephe temizliği
 • Kuru temizleme
 • Yerinde halı yıkama gibi bir çok temizlik alanında uzman ekip ve ekipmanlarla hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Call Now ButtonŞimdi Ara Bilgi AL!