Hemen AraWhatsapp İletişim
Furkan Halı Yıkama

 

Bahçeşehir Halı Yıkama deyince akla ilk gelen firmalar arasında yer almaktayız. Bunun en önemli sebebi müşteri memnuniyetini sorunsuz bir şekilde yerine getirmek olmuştur. Çünkü biz diğer firmalar gibi halılarınızı baştan sağma yıkamıyoruz, halılarınızı tam otomatik makine”larda el değmeden bitkisel özlü ürünler kullanarak halınızın yüzünü değil özünü yıkıyoruz. Sizlerin en değerli halılarınızı sizlerin gözü önünde yıkayarak sizlere ne şekilde yıkandığı gözler önüne seriyoruz. Sizlerde halılarınızı Furkan Halı Yıkama ile tanıştırarak halılarınızı ilk günkü görünümüne ve temizliğine kavuşturabilirsiniz.

Halı Yıkama İşlemi

Halı yıkama tesisimiz son derece modern ve sağlam bir alt yapısı ile siz değerli müşterilerimize halı yıkama ve temizlik alanında sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz. Halılarınız tam otomatik makinelerde bitkisel özlü ürünler kullanarak (Era111 ve Eczacı başı ) sağlık bakanlığı onaylı şampuanları ile halı yıkama işlemini sorunsuz ve titiz bir şekilde yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. sizlerde halılarınızı fabrikasyon ortamında yıkatarak sağlıklı ve sorunsuz yerine getirebilirsiniz.

Halılarınızın ne şekilde yıkandığı merak ediyorsanız aşağıdaki video da izleyebilir veya dilerseniz sizlere ait halılarınızın yıkama işleminde kısa bir video oluşturarak sizlere gönderebiliriz.

 

 

 

 

Bahçeşehir Halı Yıkama

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir